Edueduonline.pl - nauka języka przez internet




Bezrobocie w Polsce jest bardzo wysokie, co powoduje falę wyjazdów za granicę. Jednak wiele firm ma problem, aby znaleźć pracowników. Jak to możliwe? Przede wszystkim wielu osobom brakuje odpowiednich kwalifikacji, czyli np. brak znajomości języka obcego. Pomimo tego, że od kilkunastu lat większość szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich prowadzi lekcje języka angielskiego, w praktyce okazuje się, że tylko pewna część społeczeństwa potrafi porozumieć się w tym języku. Dużym problemem jest sam system edukacji. Powtarzanie tych samych zagadnień i brak postępów zniechęca wiele osób. Nic więc dziwnego, że po kilku latach nauki wiedza odnośnie języka angielskiego jest minimalna. Jak więc poprawić swój poziom języka? Najlepszym sposobem jest oczywiście jego nauka w szkole językowej lub z korepetytorem.

Zwykle lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu. Ponieważ w ciągu dnia mamy też inne obowiązku, jak praca, czy szkoła, zwykle na lekcje języka uczęszczamy późnym wieczorem. Zmęczeni po całym dniu, bardzo często tracimy ochotę do dalszej nauki. Zniechęcają nas również dojazdy. Jeśli zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a my musimy przejechać przez pół miasta na zajęcia, to na sam dojazd należy poświęcić 3 godziny w tygodniu, co w salki miesiąca daje nawet 12 straconych godzin na dojazd. Jeśli do tego utkniemy w korku okazuje się, że na sam dojazd tracimy czas, który tak szybko nam ucieka. W związku z tym wciąż niewiele osób decyduje się na lekcje w szkole językowej. Alternatywą jest lekcja z korepetytorem, ale dojazd do prywatnego nauczyciela lub jego wizyta w naszym domu też jest pewnym obowiązkiem. Jak więc uczyć się języka bez poświęcania czasu na dojazd i próby ustalenia godziny z korepetytorem, który niekoniecznie ma wolny czas w godzinach wieczornych? Rozwiązanie jest prostsze niż nam się wydaje, a szansę na zmianę naszego poglądu na temat lekcji języka angielskiego, dają nam kursy języka online na edueduonline.pl.

Oferta edueduonline.pl skierowana jest do osób w każdym wieku, które mają różny plan dnia i wymagania. Lekcje odbywają się w intuicyjnej wirtualnej klasie w godzinach 7:00-23:00 i trwają 45 minut. Wybieramy dogodną godzinę i uczestniczymy w zajęciach bez wychodzenia z domu. Nie ważne czy świeci słońce, pada deszcz, czy na dworze jest przeraźliwie zimno, możemy wygodnie w domu, a nawet w pięknym zielonym parku, siedzieć i uczyć się angielskiego. Wystarczy nam komputer i dostęp do Internetu. Nie musimy obawiać się, że przez korki nie zdążymy na zajęcia i stracimy przez to zainwestowane pieniądze. Jeśli wydarzy się coś niespodziewanego i nie będziemy mogli uczestniczyć w zajęciach onlin,e mamy możliwość odtworzenia kursu, który się odbył, a który nas ominął z ważnych lub mniej ważnych powodów. Wszystkie materiały przygotowywane są w wersji multimedialnej. Lekcje odbywają się indywidualnie lub w grupach do maksymalnie 6 osób. Dzięki edueduonline.pl możemy przygotować się do egzaminu TOEIC, poprawimy znajomość naszego języka i podszkolimy się w konwersacji. Portal oferuje również intensywne kursy wakacyjne, podczas których w zaledwie miesiąc można znacznie poprawić znajomość języka angielskiego.

Dla osób, które nie są pewne, czy taki sposób nauki jest efektywny i wygodny, portal edueduonline.pl proponuje darmową lekcję próbną. Dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję o tym, czy rozpocząć naukę na kursie online. Co możemy zyskać, dzięki uczestnictwu w kursie angielskiego online? Przede wszystkim lepszą znajomość języka angielskiego, po drugie przełamanie barier w konwersacjach, szybkie efekty i indywidualny kontakt z lektorem. Ponadto zaoszczędzimy nawet 40 godzin rocznie na dojazdy. Nie ważne, jaki plan dnia mamy, czy zaczynamy pracę o 7, czy o 17, z łatwością znajdziemy odpowiednią grupę zajęciową. Nie musimy też wychodzić z domu i jechać na lekcję języka. Edueduonline.pl gwarantuje nam nie tylko zdobycie szerokich umiejętności językowych, ale również skuteczne oszczędzanie czasu i pieniędzy, które możemy poświecić na inne obowiązki i oczywiście przyjemności.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną na nasz portal edueduonline.pl

 
stat4u